Všetko čo robíme, robíme pre naše deti,

s vďakou našim rodičom.

 

 

O Nás

Collect Sun s.r.o. je spoločnosť etablovaná na slovenskom trhu od roku 2009, avšak myšlienka na spoločnosť sa rodila už podstatne dávnejšie, pretože tak, ako Vy, my a milióny zodpovedných občanov tejto planéty nám životné prostredie a odkaz našim deťom nie je ľahostajný.

Collect Sun sa od svojho vzniku zameriava na realizacie fotovoltických elektrárni. Realizovali sme a realizujeme inštalácie na strechách rodinných domov, ale aj na strechách priemyselných objektov. Sme aktívnym členom Slovenskej asociácie fotovoltického priemyslu a OZE (SAPI).

Vzhľadom na stále si zvyšujúce energeticky požiadavky budov sme sa rozhodli do nášho portfólia zaradiť aj ucelené dodávky rekuperačných jednotiek a prostredníctvom našej sesterskej spoločnosti KLIMAX.SK aj tepelných čerpadiel vzduch/voda.

Od nášho vzniku sme získali niekoľko významných odborných a partnerských certifikátov. V roku 2012 sme sa stali Priemium partner firmy IBC Solar - najvačší eúrpsky dodávateľ fotovoltickej techniky s tradíciou viac ako 25 rokov na trhu.

Sme autorizovaným montážnym partnerom SIEA - Program Zelená domácnostiam . Na nami dodané a namontované fotovoltické zariadenia môžete čerpať dotácie z EU fondov. 

Rýchle menu

Aktuality

Certifikáty